Güvenli alışveriş

Sitemiz,  veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan %100 güvenli SSL sertifikası kullanmaktadır. sitemiz bilgileriniz sadece sipariş işlemi esnasında kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bu sebeple  bilgileriniz kötü amaçlı kişilerce ele geçirilmesi tamamen önlenmiş olur. 

En uygun fiyat ve Kalite Garantisi

Kaliteyi gerçekten ucuza alabilmeniz için, sattığımız ürünleri "en uygun fiyat" garantisi ile satıyoruz.Satılan ürünlerin kalitesi, ürün seçim esnasında satın alma ekibimizin onayından geçtikten sonra  satışa sunulur.

En iyi müşteri deneyimi

Türkiye'de büyüyen e-ticaret sektörünle en iyiler arasında yer alabilmek için, sizlere en iyi müşteri deneyimini yaşatmak öncelikli hizmet anlayışımızdır. 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekimiz, ve sizlerle iletişim halinde kalabilmek destek maillerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Kolay İade

Sitemizden almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz,  15 günlük süre içerisinde iptal/iade formumuzu doldurarak tarafımıza kolayca iade edebilirsiniz. İadelerde Kargo Ücreti Alıcıdan karşılanmaktadır. Zaten "ücretsiz kargo" seçeneğimizle ürünü alırken hiçbir kargo ücreti ödemezken, ürün için ödemiş olduğunuz tutarı da  hiçbir kesinti yapılmadan  iade alabilirsiniz.